Afstand
282 km
Duur
5h05
Niveau
Beginner
1 reactie
Start begeleiding
Aanpassen

Tussen de rivieren van het perceel en de Dordogne, Causses in valleien, grotten in middeleeuwse dorpen, is de Quercy de doorgang tussen Noord-Frankrijk en die van het Zuiden.

Om de mooiste nuggets te ontdekken, blijft een motorfietstocht rond de Causse de Gramat, Cahors in St-Cirq-Lapopie en Rocamadour, de beste manier.

Je zult Cahors achterlaten, mooie stad gevestigd op een schiereiland dat in een PR inactief is gevestigd, om Rocamadour te bereiken, die je zonder slag zult winnen, en vooral zonder circulatie, door een mooie kleine landweg door de Causse De Gramat.

Rocamadour is een buitengewone site.

De oude logis, de torens en de redenaars tuimelen langs de uitdagende steile klif van 150 m de kloof van Alzou, onder auspiciën van het einde van het kasteel en de zeven heiligdommen.

Het dorp en de religieuze stad zijn gereserveerd voor voetgangers.

Schad je benen door de grote trap van pelgrims (223 wandelingen). De meest bezochte site in Frankrijk, Rocamadour is erg druk tijdens de zomer. Je zult zoete noordelijke causse de gramat gaan, begrensd door de Dordogne: ga niet zonder te stoppen bij de belvedere van Copeyre, aan de rand van de klif, om de zilveren sinuositeiten van de rivier te bewonderen.

Je vertrekt dan door het Causse South en biedt je twee verse pauzes naar keuze met de Golf van Padirac (kleine rit in barque op de ondergrondse rivier), en de grot van Pech-Merle (gravures en oude schilderijen dichtbij 30.000 jaar). Ten slotte verlaat u Causse voor de Lot Valley, waar St-Circq-Lapopie op u wacht.

Zwerft op een rotsachtige helling, neemt het dorp een opmerkelijke positie in, met uitzicht op 80 m de linkeroever van het perceel, met uitzicht op een circus met hoge witte kliffen.

Hoe werkt het?
  1. Bewaar dit roadbook voor begeleiding
  2. Vindt het in de GPS van de app
  3. Laat je leiden, het is gratis.
Google PlayApp Store

Feedback van motorrijders over de tocht

Staat van de wegen
Landschappen
Bochten
Bezienswaardigheden

Foto's van de motorrit

Jouw feedback

Globale score

0 opmerkingen

Alle motortochten Lot